• tel.71 362 11 36
  • kom. 792 802 813
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag

Wrocław

ul. Spiżowa 6/8

(lokal użytkowy)

Godziny przyjęć

Pon-Pt. 0900 - 2000

Sobota 0900 - 1200

 

1. Nowy uśmiech na zamówienie

Każdy pragnie pięknego uśmiechu. Spełnimy kompleksowo Państwa oczekiwania. Nie tylko zapewnimy atrakcyjny uśmiech, ale taki który będzie najlepiej do Państwa pasował.

 

2. Leczenie przyjazne zębom

Stomatologia estetyczna jest teraz bardziej osiągalna, niż kiedykolwiek wcześniej. Nowoczesne metody, szczególnie jeśli są połączone z szybką protetyczną odbudową, dają imponujące rezultaty. Nawet duża zmiana w wyglądzie będzie mało inwazyjna dla Państwa zębów.

 

3. Zdrowe i piękne zęby

Stomatologia estetyczna to nie tylko poprawa wyglądu, ale także nasz wkład, aby pomóc Państwu utrzymać zdrowe zęby, dziąsła oraz świeży oddech. Nasze działania sprawią, że Państwa nowy uśmiech będzie dobrze wyglądał nie tylko teraz, ale i w przyszłości.

 

4. Bezstresowa Stomatologia

Centrum Stomatologii Modent powstało, aby uczynić z wizyty dentystycznej przyjemne doświadczenie zarówno dla pacjentów jak i dla naszego zespołu. Staramy się, aby leczenie było dla Państwa jak najbardziej komfortowe i delikatne. Nasi pacjenci wychodzą od nas uśmiechnięci i zrelaksowani.

 

5. Usługi pierwszej klasy

Usługi pierwszej klasy to nasza główna filozofia. Niezależnie czy chodzi o ekspresową usługę, możliwości finansowania czy elastyczne godziny wizyt, robimy co w naszej mocy, aby dostosować się do Państwa potrzeb.

 

6. Kwalifikacje

Jesteśmy perfekcjonistami w każdym aspekcie naszej pracy. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół ma doświadczenie we wszystkich dziedzinach stomatologii. Nie spoczywamy jednak na laurach i kontynuujemy naszą edukację i rozwój poprzez uczestnictwo w wielu kursach i sympozjach. Pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych dostępnych materiałach oraz sprzęcie.

 

7. Wizualizacje

Dzięki kamerze wewnątrzustnej i radiowizjografii mają Państwo pełną kontrolę nad przebiegiem leczenia i jego efektem końcowym.

dentysta wrocław