• tel.71 362 11 36
  • kom. 792 802 813
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag

Wrocław

ul. Spiżowa 6/8

(lokal użytkowy)

Godziny przyjęć

Pon-Pt. 0900 - 2000

Sobota 0900 - 1200

 

Zespół


Jolanta Moyseowicz – Michalec

Jolanta Moyseowicz – Michalec

właściciel, lekarz stomatolog
specjalista I° stomatologii ogólnej,
specjalista II° protetyki stomatologicznej  

 

 

 

 

 

 

Joanna Rzepkowska

lekarz stomatolog

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i  European Society of Endodontology

Absolwentka Curriculum Endodontycznego. Z Centrum Stomatologii MODENT związana od 2008r. Swoje zainteresowania zawodowe skupia wokół leczenia kanałowego pod mikroskopem, estetycznej odbudowy uśmiechu (licówki, korony pełnoceramiczne), nowoczesnej protetyki oraz chirurgii . Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu. Współpracuje z chirurgiem podczas zaawansowanych zabiegów z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w renomowanych kursach w kraju i za granicą. Zajmuje się pacjentami we wszystkich grupach wiekowych. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

 

 

Kamila Browarska

Kamila Browarska

lekarz stomatolog

Absolwentka Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia to jej praca i pasja – swoją wiedzę stale pogłębia, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, z zainteresowaniem śledzi wszelkie nowości i trendy. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją oraz stomatologią estetyczną. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie oraz kompleksowo. Z łagodnym i cierpliwym podejściem skutecznie zadba o piękne uśmiechy nawet najmłodszych pacjentów. Przyjmuje również w języku angielskim.

 

 

 

Daria IwanowaDaria Iwanowa

lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych oraz endodoncją. Na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania ze świata stomatologii poprzez udział w kursach, a zdobyte doświadczenia wykorzystuje w codziennej praktyce. Stawia na indywidualne podejście do pacjenta oraz na wizytach tworzy przyjazną i ciepłą atmosferę. Przyjmuje pacjentów w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

 

 

 

 

Danuta RudnickaDanuta Rudnicka

higienistka stomatologiczna
technik dentystyczny

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego we Wrocławiu na kierunku higienistka stomatologiczna i technik dentystyczny. Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz czynnej asyście naszym lekarzom we wszystkich dziedzinach stomatologii. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez wszystkie lata pracy sprawiają, iż pewien aspekt jej pracy pozostaje niezmienny- indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Jest oddana sercem swojej pracy. Największą radość i satysfakcję sprawiają jej uśmiechy na twarzach pacjentów po wykonanych zabiegach.

 

 

 

 

 

Lekarz współpracujący


Grażyna Zdrodowska-Kaniowska

 

lekarz stomatolog chirurg stomatologiczny implantolog

W naszym Centrum zajmuje się implantologią, usuwaniem zatrzymanych ósemek, podnoszeniem dna zatoki szczękowej, zabiegami na tkankach przyzębia, resekcjami korzeni zębów.